Полки на присосках

Потреба в розміщенні полиць у ванній кімнаті виникає досить часто, адже необхідно розставити безліч флаконів з косметичними і побутовими засобами в зручному для мешканців, а іноді і в безпечному для дітей місці. Крім того з наявністю достатніх поверхонь для зберігання банного приладдя легше підтримувати чистоту і порядок. Однак не завжди виникає бажання свердлити стіну для здійснення кріплення додаткової полиці, та й житло може бути орендованим.

В такому випадку Вас виручать полиці з вакуумними присосками. За допомогою таких присосок можна встановити полиці без шкоди для настінного покриття ванної кімнати, що дуже зручно, якщо полицю потрібно буде перевісити.

Полиці на присосках зазвичай виготовляються з легкого нікельованого дроту або пластику. Дно полки робиться у вигляді решітки, що дозволяє зайвій волозі швидше випаровуватися. Найпопулярнішими варіантами є полиці-мильниці і кутові полиці.

Як працюють вакуумні присоски?

Під час притиснення кріплення до стіни між еластичною присоскою і стіною залишається повітряний прошарок. Під час натискання повітря видавлюється. Після припинення натискання присоска повертається в свій первинний вигляд, а в місці, де була повітряний прошарок утворюється вакуум. Чим довше зберігається герметичність вакуумного шару, тим довше буде здійснюватися кріплення.

Незважаючи на те, що полиці з присосками здаються ненадійними, сучасні вакуумні кріплення здатні стабільно і довго утримувати досить велику вагу. Деякі моделі можуть витримувати до 20 кг і мають кілька ярусів. Залежно від розмірів полиці можуть оснащуватися різною кількістю еластичних присосок. На надійність кріплення впливає не тільки якість виробу, але і правильність установки, тому дуже важливо дотримуватися вимог інструкції по установці.

У підсумку можна визначити основні переваги полиць на присосках:

  • проста установка, яка не потребує спеціальних навичок та інструментів.
  • збереження цілісності стін.
  • легкість переміщення.

В інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com Ви можете вибрати надійні полки на присосках. Замовлення легко здійснити онлайн або по телефону. Здійснюємо доставку по всій Україні.Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)