Дверні упори

Досить часто трапляється так, що двері при розчиненні вдаряються об стіну або інші прилеглі поверхні. Такий вплив може призвести до деформації стін, меблів і самих дверей. Для того щоб зберегти свої нерви і не здригатися при кожному відкритті дверей ми рекомендуємо купити дверні обмежувачі.

Дверний упор - спеціальне пристосування, яке приймає удар від відчинених дверей на себе і безпечно його амортизує. Залежно від способу розміщення дверні упори ділять на:

  • підлогові - практично універсальні кріплення, які майже непомітні. Відрізняються тривалістю служби і простотою установки. Протипоказаннями для монтажу подібної конструкції є підлоги з ламінатом і "тепла підлога". Для установки підлогового упору потрібно відміряти відстань від ручки до стіни в межах 1-5 см. Не варто монтувати упор близько до петель, так як від сильного удару вони можуть пошкодитися. Оптимальним є відступ - 2/3 або 3/4 ширини полотна. Для фіксації досить прикрутити обмежувач до підлоги саморізом.
  • настінні - як правило складаються з двох частин: штиря зі стопорною п'ятою і м'якої шайби, що фіксується на двері. Такий тип обмежувача універсальний, не залежить від характеристик підлоги і не псує її покриття. Такі упори кріплять на 5-20 см вище підлоги. Обмежувач бажано встановлювати подалі від петель, щоб не пошкодити їх при різкому ударі. Як і у випадку з підлоговими упорами оптимальний відступ - не ближче ніж на середину дверного полотна.

Підлогові і настінні упори можуть додатково оснащуватися магнітними утримувачами і вакуумними фіксаторами, які надійно утримують дверне полотно в відкритому положенні. Такі упори необхідні, особливо, якщо двері встановлені не за рівнем і самовільно закриваються.
В інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com Ви можете купити дверні упори, які допоможуть зберегти Ваші стіни від неестетичних пошкоджень. Ви можете оформити замовлення онлайн або по телефону. Ми відправимо товар будь-яким зручним для Вас способом по всій Україні.Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)