Інструменти для виготовлення та складання меблів

Купити готові меблі в магазині зараз абсолютно не проблема, ринок пропонує нам великий асортимент вибору. Але все ж, деякі умільці воліють створювати меблі для себе і на замовлення самостійно.

У будь-якій справі важливо використовувати не тільки якісні матеріали, але й інструмент. А в виробництві меблів хороші інструменти і фурнітура допомагають створити надійні і довговічні конструкції.

Багато новачків бояться, що для створення меблів їм можуть знадобитися складні верстати і специфічні інструменти. Але не варто відмовлятися від своєї ідеї, адже для виготовлення меблів цілком можуть підійти доступні набори інструментів.
Умовно весь необхідний інструмент можна розділити на три категорії: електроінструмент, ручний і додатковий.

  1. Найважливішим інструментом є, безсумнівно, електродриль, він незамінний для безлічі робіт. Для полегшення процесу різання фігурних отворів або деталей важливо обзавестися власним електролобзиком. Також майстрам-початківцям  можуть знадобитися, шліфувальна машинка, фрезер, будівельний фен і ін.
  2. В процесі створення меблів новачками важливе місце займає ручний інструмент: рулетки, косинці, ножі, викрутки, лещата, затискачі, плоскогубці, молоток та ін.
  3. До додаткових інструментів можна віднести всілякі витратні матеріали: свердла, шліфувальні стрічки, пилочки для лобзика, біти, фрези та ін.

Важливо також подбати про безпеку і придбати захисні окуляри і распіратори.
Необхідні інструменти для виробництва меблів, а також аксесуари для їх комплектації Ви можете купити в нашому інтернет-магазині меблевої фурнітури www.zavis.com.ua. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, які завоювали довіру покупців. Наші інструменти і витратні матеріали зроблені із застосуванням сучасних технологій і можуть витримувати великі навантаження.Біта PH2 25 мм

Біта PH2 25 мм

6.32грн.
Біта PZ2 25 мм

Біта PZ2 25 мм

13.07грн.
Показано з 1 по 12 із 40 (всього 4 сторінок)