Меблеві петлі для ДСП

Меблеві петлі для ДСП

Обирайте меблеві петлі для ДСП та МДФ правильно

Меблеві петлі – спеціально розроблений механізм, що забезпечує утримання, відкривання та закривання дверного полотна на коробі. Монтаж легких чи масивних дерев’яних, МДФ чи ДСП дверей здійснити зовсім не складно. Завдяки широкому асортименту фурнітури, що створена з якісного металу та має антикорозійне покриття, безперешкодну роботу в процесі всього періоду експлуатації, легке встановлення та налаштування, тихий хід та потрібне вам срібне чи бронзове забарвлення  – ваші меблі стануть не лише естетичним доповненням вашої оселі, а й незамінним функціональним помічником.

Для покупців, що цінують підвищений комфорт, наш ресурс пропонує меблеві петлі оснащені доводками, що забезпечують безшумний та плавний процес закривання дверного полотна. Без використання додаткових демпферів завдяки доводкам досягається максимально ідеальна робота фасадів, що гарантують безперебійну роботу на довгий час.

Види меблевих петель для плитних фасадів

В залежності від потреби та типу побудови меблів, корпусні чи вбудовані системи оснащені внутрішніми, накладними чи скошеними фасадами мають спеціально розроблені  механізми, що забезпечують безперешкодний цикл роботи протягом всього терміну експлуатації.

Різновид механізмів відкриття представлений такими типами:

  1. Для меблів що оснащуються накладними фасадами спеціально створені накладні петлі. Вони отримали найбільше поширення.  Даний механізм забезпечує щільний монтаж фасаду з зовнішньої сторони до торця, та забезпечує кут 90/110 градусів відкриття дверного полотна.
  2. Напівнакладні петлі  – механізм, що дозволяє навісити на один бік торця два полотна що зустрічно відкриваються. Під час регулювання відводить двері за середину торцевої частини.
  3. Меблі, що передбачають в своїй будові встановлення внутрішніх дверей, оснащуються вкладними внутрішніми петлями, що створюють щільне відкривання та закривання дверей при цьому петельна частина торкається сусідньої стіни короба.
  4. Трапецієвидні модулі що мають скошені дверцята потребують меблевих петель що при розкритті створюючи кут в 135 градусів. При потребі у повному відкритті дверного полотна застосовуються меблеві петлі «жабка», що створюють найбільш зручний доступ до вмісту шафи, завдяки відкриванню  від 165-175 градусів.
  5.  Прямокутні двері що мають виріз Г оснащуються петлею 90+25 градусів, що комплектують спарені фасади та виконують роботу регульованого фіксатора.
  6. Всі види меблевих петель мають чашу, що розміщується в спеціально створений отвір у фасаді діаметром 35 міліметрів. Якщо отвір величиною 26 мм. для нього призначені спеціально розроблені міні–петлі.

 Де придбати завіси для меблів в Україні за допомогою інтернет магазину

З кожним днем все більша кількість покупців користується послугами що надають інтернет магазини, що дозволяють здійснити придбання товарів з максимальним комфортом. До того ж лише онлайн магазин може розмістити на своїх сторінках найширший асортимент товарів найвідоміших світових брендів.

Інтернет ресурс zavis.com.ua  пропонує придбати меблеві петлі торгових марок Hafele, GIFF, GTV та ALVA. Сформувати замовлення на сайті зовсім не складно, для цього ми створили найбільш комфортні умови для вас. Варто лише заповнити спеціальну форму або зателефонувати нашому консультанту, та отримати ваше замовлення в найшвидший термін за будь-якою вказаною вами адресою.Лідер продажу!
Міні-петля 110° внутрішня
Міні-петля 110° внутрішня
Вид петлі: Внутрішня Діаметр чашки, мм: 26
5.75грн.
Лідер продажу!
Міні-петля 90° накладна
Міні-петля 90° накладна
Вид петлі: Накладна Діаметр чашки, мм: 26
5.36грн.
Лідер продажу!
Міні-петля 90° накладна з газовим амортизатором
Міні-петля 90° накладна з газовим амортизатором
Вид петлі: Накладна Діаметр чашки, мм: 26
15.12грн.
Лідер продажу!
Підкладка під монтажну планку 7.5 °
Підкладка під монтажну планку 7.5 °
Артикул: 317.93.630Матеріал: пластикКолір: чорнийВиробник: HafeleПідкладка: 7.5 °..
10.92грн.
Підсвітка для меблевої петлі
Потужність: 0.18WНапруга живлення постійного струму: 4.5V (три батарейки по 1.5V)Кількість лампочок: 2 штРозмір:довжина ..
29.40грн.
Лідер продажу!
Петля  LinkenSystem A 135
Петля LinkenSystem A 135
Матеріал: Сталь Колір: Цинк Вид (петля меблева): Петлі Вид петлі: Накладна
33.18грн.
Лідер продажу!
Петля  LS 110 1/2 H=0
Петля LS 110 1/2 H=0
Вид петлі: Напівнакладна Діаметр чашки, мм: 35
7.56грн.
Лідер продажу!
Петля  LS 110 A 45 H=0
Петля LS 110 A 45 H=0
Вид петлі: Кутова Діаметр чашки, мм: 35
11.76грн.
Петля LS 110 A 90 ровнолежащая H=0
Вид петлі: Рівнолежача Діаметр чашки, мм: 35
13.02грн.
Лідер продажу!
Петля  LS SOFT CLOSE зовнішня З ПОСИЛЕНОЮ ЛАПКОЮ
Петля LS SOFT CLOSE зовнішня З ПОСИЛЕНОЮ ЛАПКОЮ
Вид петлі: Накладна Діаметр чашки, мм: 35
23.10грн.
Лідер продажу!
Петля 25°+ 90°
Петля 25°+ 90°
Вид петлі: Кліп для складних дверей Діаметр чашки, мм: 35
16.38грн.
Лідер продажу!
Петля ALVA Т10 вкладна, d=35 мм (90°/110°), H=0 мм.
Петля ALVA Т10 вкладна, d=35 мм (90°/110°), H=0 мм.
Вид петлі: Внутрішня Діаметр чашки, мм: 35
6.72грн.
Показано від 1 до 12 з 67 (всього сторінок: 6)
0
0