Меблеві направляючі

Меблеві направляючі

Направляючі для меблів -  обов’язкова складова функціонального меблевого простору.

Сучасні меблеві розробки, орієнтовані на функціональність та збереження особистого простору, неможливо уявити без направляючих що кріпляться симетрично до стінки ящика та боковій стінці коробу, та забезпечу легкий та безшумний рух в процесі відкривання та закривання. Направляючі для меблів це спеціально розроблений механізм, що є найбільш популярним на ринку  фурнітури, адже його робота гарантує зручність та раціональне використовування кожного сантиметру меблевого простору. Упорядкувати навіть невелику за площею кухню чи кімнату, при цьому розмістивши всі потрібні речі по поличках допоможуть меблі з направляючими системами,  що є просто необхідними в сучасному дизайні оселі.

Які направляючі для меблів варто обрати.

Український ринок меблевої фурнітури пропонує безліч варіантів направляючих систем. В залежності від типу та призначення меблів, висувні системи обираються індивідуально.

 За принципом побудови та роботи поділяються на:

  1. Телескопічні направляючі – виготовлені з найміцніших листків сталі, що дозволяють готовому механізму витримувати навантаження близько 35 кг та надають високу надійність. Забезпечують повне висування конструкції, не складні в монтажі, та мають допоміжні доведення, що роблять користування меблями ще комфортнішим. Працюють за допомогою кульок, що розташовані в декілька рядів, не потребують додаткового змащення та регулювання. В залежності від габаритів меблів, розмір телескопічних направляючих  від 250 до 800 мм.
  2. Матеріалом виготовлення роликових направляючих є листки сталі призначені витримувати навантаження  ящика близько 15 кг. В залежності від потреби можуть бути пофарбовані в білий колір. Роликові направлячи мають зручний механізм кріплення, та не потребують змазування. Завдяки інерційному руху ролика по рейці дозволяють широко висуватись конструкції. При виборі роликових направляючих, основну увагу варто приділити товщині стінок, що повинна бути не меншою 0,9 мм, капюшон саморізів що кріпитимуть направляючі не повинен виступати, перешкоджаючи плавному та безшумному руху.
  3. Кулькові направляючі користуються попитом серед покупців, мають міцну будову та забезпечують повне відкривання ящиків. Мають високі стабілізаційні якості, безшумний та плавний хід всієї конструкції. Принцип побудова що складається з трьох елементів та магазину кульок забезпечує довготривале та безперешкодне функціонування. Розміри кульок направляючих становлять: довжина від 250 до 800 мм, ширина від 17 до 45 мм.
  4. Метал бокс це модифікація роликових направляючих, що має значно складніший принцип побудови. Система складається з двох направляючих та двох бокових стінок ящика. Така конструкція слугує не лише рухомою частиною, а й виконує роль кріплення до фасаду, виконується переважно з металу що має високі показники міцності.

В інтернет магазині меблевої фурнітури zavis.com.ua направляючи для меблів за конкурентними цінами на ринку України. Доставка по всіх великих та маленьких містах, в будь-який зручний вам спосіб гарантується.

Де придбати направляючі для меблів в Рівному та Україні

Все необхідне для меблів, що функціонуватимуть завдяки якісним направляючим можна придбати в будь-якому магазині вашого міста. Та складно буде відшукати магазин який представлятиме широкий асортимент товарів, найвідоміших світових брендів Alva, GTV та Hafele, придбання яких може стати справжнім задоволенням, швидким та зручним процесом.

Всім вимогам що озвучують клієнти щодо сучасного шопінгу, відповідає інтернет магазин меблевої фурнітури zavis.com.ua. На сторінках сайту представлений широкий перелік товарів світових компаній, що завоювали авторитет на ринку всієї Європи. Усі позиції меблевої фурнітури представлені в різних розмірах, стилях та кольорах, щоб задовольнити потреби найвибагливіших покупців.  Оформлення замовлення потребує від вас лише декількох хвилин,  завдяки професійному консультанту і доставці товару по всій території України ви маєте можливість насолоджуватись покупками навіть не виходячи з дому!

Онлайн каталог пропонує обрати та придбати направляючі системи таких видів:Новинка
ERGO BOX Linken System
ERGO BOX Linken System
Виробник: Linken SystemМодель: ErgoBoxВаріант закривання / відкривання: Soft CloseВисота: 88, 171 ммДовжина: 350,400,450..
704.34грн.
Новинка
ERGO BOX релинг Linken System квадратний
ERGO BOX релинг Linken System квадратний
Виробник: Linken SystemАксесуар: до ERGO BOXДовжина: 350,400,450,500 ммТип направляючих: ERGO BOXКолір білий, графіт..
83.16грн.
LS BOX Perfect H= 94 Linken System білий
Висота: H-94 мм Сила, Н: До 50кг
682.08грн.
Лідер продажу!
LS BOX   Perfect H= 94 Linken System сірий
LS BOX Perfect H= 94 Linken System сірий
Висота: H-94 мм Сила, Н: До 50кг
550.20грн.
LS BOX релинг білий
Колір: Білий
79.80грн.
Лідер продажу!
LS BOX релинг сірий
LS BOX релинг сірий
Колір: Сірий
71.40грн.
Лідер продажу!
Доводчик універсальний Linken System (інд. упак.)
Доводчик універсальний Linken System (інд. упак.)
При установці універсального доводчика Linken System функціональність метабоксов значно збільшуєтьсяУніверсальний доводч..
53.87грн.
Лідер продажу!
Кулькові меблеві направляючі часткового висування 310 мм.
Лідер продажу!
Кулькові меблеві направляючі часткового висуву 182 мм.
Лідер продажу!
Метабокс  H=150 мм.  Linken System
Метабокс H=150 мм. Linken System
Висота: h-150
135.66грн.
Лідер продажу!
Метабокс  H=86 мм.  Linken System
Метабокс H=86 мм. Linken System
Висота: h-86
111.47грн.
Лідер продажу!
Метабокс білий (prestige) 1,2 мм h=86 мм.
Метабокс білий (prestige) 1,2 мм h=86 мм.
Висота: h-86
92.40грн.
Показано від 1 до 12 з 138 (всього сторінок: 12)
0
0