Меблеві стяжки

Стяжка – необхідний елемент меблевої фурнітури при фіксуванні частин конструкції

При розробці та виготовленні меблів, а також при їх складанні, важливо, щоб з’єднувані елементи кріпилися надійно один до одного. Від цього залежить, наскільки довго Вам слугуватимуть меблі у Вашій оселі. Прекрасним рішенням для кріплення елементів конструкції меблів стануть стяжки.
Це один із різновидів меблевої фурнітури, головне призначення яких – міцне з’єднання частин меблів між собою. Вони дають можливість надійно зафіксувати необхідні елементи, найчастіше під прями кутом відносно один одного. І якщо раніше при виконанні таких робіт використовували, в основному, шурупи чи саморізи, то тепер меблі складають, використовуючи різні види стяжок.

Головні переваги стяжок:

 1. Кріплення меблевого каркасу завдяки стяжкам стане невидимим.
 2. Гарантують підвищену надійність меблів при експлуатації у порівнянні з шурупами.
 3. Іноді застосування інших видів кріпильної фурнітури просто неможливе через конструкцію меблів.
 4. Швидкість та економія часу при складанні меблів.

Різновиди меблевої стяжки

На нашому сайті представлені найбільш популярні різновиди стяжок. У нас ви можете купити:

 • Міжсекційну стяжку – необхідна при стягуванні окремих секцій. Це можуть бути шафи, шкафчики на кухні, спальна стінка і т.д. У комплектацію входять гвинт та втулка.
  Застосування: у бокових рівно виставлених стінках з’єднувальних елементів роблять наскрізні отвори, в який з одного боку вставляють встулку, а з іншого – вкручують гвинт.
  Важливо!
  Варто закручувати саме з’єднувальний гвинт, а не втулку.
  Якщо у вас декілька шкафів, то їх легко можна стягнути за допомогою 2 – 4 міжсекційних  стяжок.
 • Стяжка для стільниці – застосовується при виготовленні кухонних меблів. Якщо стільниця збирається з двох частин варто встановлювати парні стяжки для стільниці для більш надійної фіксації.
  Застосування: свердлом роблять по одному отвору у кожній зі стільниць. Між отворами роблять паз, у який вкладають гвинтові зажими. В один з отворів вкладають голівку стяжки з С-подібною шайбою і закручують за допомогою С-подібного ключа.
 • Шкант дерев’яний  - це найбільш простий вид кріплення. Він схожий на короткий відрізок олівця з дерева, який може  доповнювати ексцентрикову стяжку для надання більшої витримки та жорсткості. Його рідко застосовують як самостійний елемент.
 • Рафікс – кріпильна меблева фурнітура, призначена для з’єднання невеликих елементів, наприклад полиць між собою та інших деталей. Вона буває різною за кольором, що дуже зручно, адже це дозволяє підібрати елемент під будь-які меблі. Цей вид кріплення складається з пластикового корпусу та гвинта.
  Застосування: конструктивні особливості Rafix дозволяють проводити монтаж меблів у вертикальному положенні, що полегшує роботу та пришвидшує процес складання меблів.

Чому варто обрати саме нас?

Широкий асортимент нашої продукції, помірно низькі ціни та висококваліфіковані консультанти з продажу – це ті переваги, які Ви гарантовано отримаєте на нашому сайті!

Ми пропонуємо вам купити недорого стяжки для Ваших меблів в опт та роздріб. Ви можете довіритися нашому багаторічному досвіду у сфері продажу меблевої фурнітури. Ми знаємося на якісних деталях, які Ви шукаєте!Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)