Меблеві кондуктори, шаблони для розмітки отворів

«Сім разів відміряй…» - певне цей вислів і не варто продовжувати ,адже він відомий кожному. Особливо актуальні ці слова є для меблевиків, які займаються складанням меблів. Іноді навіть досвідчені профі вагаються у точності своїх дій, а що вже казати про новачків?.. Тому, аби не переводити матеріал, з якого виготовляють меблі, краще зайвий раз скористатися меблевими шаблонами або кондукторами. Матеріал, з якого виготовляються такі «помічники» має відповідати загальноприйнятим стандартам та бути якісним, аби не підвести Вас у найбільш неочікуваний момент.

Наш інтернет-магазин меблевої фурнітури «Завіс» пропонує Вашій увазі абсолютні новинки цього сезону – кондуктори для свердління!

Різні моделі, різна цінова політика та функції. Ми зробимо короткий огляд кожної з моделей, аби Ви могли купити саме ті кондуктори для свердління, які шукаєте!


Кондуктор для свердління отворів – що це і для чого він потрібний?

Кондуктор – це допоміжний елемент , який являє собою планку, котра має декілька спеціальних отворів з гільзами. При роботі його фіксують до необхідної деталі, потім гільзу вставляють у свердло і роблять отвір.
Основні переваги даного виробу:

 1. Точність свердління.
 2. Простота при роботі.
 3. Швидкість створення отвору.

Особливості застосування

Кондуктори для отворів також застосовують не тільки у будівництві, але й  у машинобудуванні. З його допомогою можна робити отвори у різних циліндричних заготовках і трубах. Завдяки кондуктору можна також робити перпендикулярні отвори.

Основні типи кондукторів для свердління

 1. Накладний – його застосовують без зажиму, просто накладають на підготовлену заготовку. Найчастіше такий вид застосовують для ДСП.
 2. Поворотний – використовують для свердління циліндричних поверхонь. Осі поворотів можуть бути як горизонтальними, так і вертикальними, а також з нахилом.
 3. Зі слизькою поверхнею – вони є дещо незручними у застосуванні. Але їхньою безперечною перевагою є те, що такі кондуктори приймають робоче положення для кожного окремого отвору.


Шаблони для меблевиків – незамінні помічники

Досить часто при одноманітній роботі фахівець починає робити все автоматично, однак через втому іноді він допускається помилок, які негативно впливають на виробництво. Така ситуація є досить знайомою для робітників, які займаються складанням меблів. Аби уникнути небажаних помилок, варто купити шаблони для монтажу. Це спеціально заготовлені трафарети, у яких зроблені стандартні розмітки для:

 • монтажу меблевих петель;
 • отворів під меблеві ручки.

Ці два основні різновиди шаблонів, купити які Ви можете у нас на сайті,  є найбільш популярними. Вони додадуть продуктивності Вашому робочому процесу та пришвидшать монтаж меблевої фурнітури.

Наш сайт пропонує Вам купити такі моделі кондукторів для отворів та шаблони:

 1. для свердління отворів під конфірмат в ДСП 16мм, 18мм.
 2. для свердління профіля шафи купе
 3. для сверління під комфірмат і шкант L-500 мм
 4. для сверління під комфірмат в плиті 16\18 мм L-480 мм
 5. для свердління отворів під конфірмат та шкант в ДСП 16мм, 18мм
 6. Шаблон для меблевих стяжок
 7. Шаблон для розмітки меблевих петель
  -    для монтажу;
  -    для розмітки отворів під меблеві ручки.
  Якісна меблева фурнітура за вигідною ціною – просто переходьте до нашого каталогу та обирайте!
  Наша сумлінна праця, надійна та якісна продукція та оптимальні ціни – це кращий гарант нашої добросовісної діяльності. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!
Кондуктор для сверління під комфірмат і шкант L-500 мм

Кондуктор для сверління під комфірмат і шкант L-500 мм

485.29грн.
Кондуктор для сверління під комфірмат в плиті 16\18 мм L-480 мм

Кондуктор для сверління під комфірмат в плиті 16\18 мм L-480 мм

485.29грн.
Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)