Розсувні системи для шаф-купе

Якісні розсувні системи-запорука довговічності ваших меблів.

  Стрімкі оберти сучасного життя потребують від нас більш зручних та досконалих рішень що стосуються організації особистого простору. Саме тому, функціонально зручні, розсувні системи шаф купе, набрали стрімких обертів на ринку меблів України. Винайдений в середині минулого століття метод повздовжнього відкривання дверей, завдяки руху прикріпленого ролика по вузькоколійці, допомагає економити вільний простір перед шафою, що необхідний для відкривання дверей в класичних меблях. Елемент кімнати що складає загальну картину, стане вдалим доповненням і прикрасою будь-якого інтер’єру.

Правильно підібрані, якісні системи для шаф-купе, що пропонує інтернет магазин zavis.com.ua основна необхідність що гарантує приємне і довговічне користування меблями.

Як вибрати розсувну систему для шафи-купе.

Якщо перед вами постало питання «які ж система буде ідеальним доповненням шафи-купе у вашій оселі», варто ознайомитись з основними характеристиками, що допоможуть не помились у виборі, і обрати найкращий варіант.

При підборі таких систем, основну увагу приділяйте матеріалам, з яких вони виготовлені, адже вони повинні бути не лише міцними, а й легкими, щоб забезпечити плавний хід фасадів. В залежності від величини й ваги дверей, розсувні системи можуть бути алюмінієві, металеві та пластмасові.

 Алюмінієві розсувні системи, є найпопулярнішими, оскільки мають невелику вагу, високі естетичні та функціональні характеристики, та не потребують особливого догляду. Алюмінієві системи складаються з двох частин:

  • Спрямовувальний механізм, роликові системи та фіксатори що приховані за декоративним коробом;
  • Дверне полотно.

Вертикальний профіль що слугує функцією ручки, поєднується з горизонтальними надійними кріпленнями, що забезпечує всій дверній конструкції жорсткість. Конструкція виповнена з алюмінію забезпечує безшумний і легкий хід, завдяки роликам, ущільнювачам та стопорам є довговічною по використанні. Покриття профілю не тускніє і не боїться корозії, тому алюмінієвий профіль зберігає гарний вигляд протягом тривалого часу.

Для таких профілів можна використовувати найрізноманітніші матеріали-скло, дерево чи дзеркало. Широкий вибір кольорів систем шаф купе: золотисті, срібні чи мідні дозволяє реалізувати будь-яке дизайнерське рішення.
Сталеві розсувні системи є не менш популярними, адже їх цінова політика є дешевшою від алюмінієвих, про те і якість та термін експлуатації в них нижчий. Сталь на відміну від алюмінію є дешевшим металом, має більшу вагу, коротший період експлуатації, під час використання створює певний шум, що впливає на комфорт в користуванні. 

Місце в якому найзручніше придбати розсувні системи в Рівному та Україні.

Придбання товарів в онлайн мережі з кожним днем набирає все більших обертів, адже такий спосіб є швидким, зручним і максимально комфортним та вигідним. Онлайн сервіс пропонує оригінальні та якісні розсувні системи, новинки меблевої фурнітури, а також класичні вироби відомих світових компаній: DC та GiFF. Інтернет магазин zavis.com.ua здійснює доставку по всій території України, тому всі охочі мають можливість придбати розсувні системи у зручний час та спосіб, за будь-якою зазначеною адресою.Вертикальний відкритий профіль L=4700 золото

Вертикальний відкритий профіль L=4700 золото

301.08грн.
Вертикальний відкритий профіль L=4700 срібло

Вертикальний відкритий профіль L=4700 срібло

229.13грн.
Вертикальний відкритий профіль L=5200 срібло

Вертикальний відкритий профіль L=5200 срібло

Артикул:Расчет системы под шкаф купе
253.50грн.
Горизонтальний профіль верхній L=5000 срібло

Горизонтальний профіль верхній L=5000 срібло

Артикул:Расчет системы под шкаф купе
141.57грн.
Горизонтальний профіль верхній L=5500 золото

Горизонтальний профіль верхній L=5500 золото

170.39грн.
Горизонтальний профіль нижній L=5000 срібло

Горизонтальний профіль нижній L=5000 срібло

Артикул:Расчет системы под шкаф купе
264.03грн.
Горизонтальний профіль нижній L=5500 золото

Горизонтальний профіль нижній L=5500 золото

347.49грн.
З'єднувальний профіль L = 5000 срібло

З'єднувальний профіль L = 5000 срібло

Артикул:Расчет системы под шкаф купе
97.11грн.
Показано з 1 по 12 із 19 (всього 2 сторінок)