Комплектуючі для розсувних систем - ролики, стопори, фіксатори

Комплектуючі для розсувних систем

Розсувні системи стали набирати популярність серед покупців відносно недавно, але досить швидко полюбилися багатьом. Це пояснюється дуже просто: завдяки своїй багатофункціональності та зручності при повсякденному використанні.

Вони чудово економлять простір та прекрасно доповнять інтер’єр будь-якого стилю.

Такі системи та комплектуючі для них різняться, в основному, за матеріалом виготовлення.

Найбільш популярними є вироби з алюмінію та сталі. Іноді може використовуватися пластик для розсувних систем. Звичайно, конструкції з алюмінію коштуватимуть дещо дорожче, але прослужать значно довше. При цьому, вони давно зарекомендували себе як надійні, міцні, з низьким шумом розсувні системи.

Сталеві системи трохи дешевші, однак вони мають невеличкий дефект при експлуатації: прослужать менше часу та видають при використанні незначний шум. 

Системи також можуть різнитися за зовнішнім виглядом. Вони можуть бути з обрамленням алюмінієвих чи сталевих профілів, в середину яких буде вставлене полотно з дерева.

Рекомендації по вибору комплектуючих для розсувних систем:

Візьміть до уваги, що алюмінієва система дозволяє робити двері великих розмірів. Якщо ж дизайн шафи передбачає широкі габаритні двері, які матимуть елементи скла, тоді бажано розділити широким горизонтальним профілем.

За типом кріплення розсувні системи поділяють на:

  • Ті, що закріплюються вгорі
  • Ті, що закріплюються знизу

Однак, купуючи розсувні системи, Ви не зможете обійтися без комплектуючих!

Тому, пропонуємо Вашій увазі:

  1. Ролики (верхні та нижні).
  2. Режими для щітки розсувних систем
  3. Дверні стопори
  4. Ущільнювачі
  5. Фіксатори
  6. Щітки- відбійники

Кожна з цих деталей перевірена на якість роками експлуатації та позитивними відгуками наших клієнтів!

Тому, годі шукати, де можна купити комплектуючі для розсувних систем. Кращого вибору якісної меблевої фурнітури за оптимальними цінами Ви не знайдете! Адже ми працюємо на ринку продаж не один рік. Ми знаємо як важливий час, адекватні ціни, компетентність та ввічливе ставлення для кожного з Вас!

Ми працюємо для кожного як для себе!Показано з 1 по 12 із 14 (всього 2 сторінок)