Аксесуари для шаф-купе: ліфти, полиці, висувні вішаки, штанги

Вдало підібрані наповнення для шаф-купе перетворять Вашу мрію у реальність!

Завдяки аксесуарам для шаф-купе Ви можете перетворити корпусні меблі з розсувними фасадами у комфортні багатофункціональні меблі, котрі полегшать Вам життя.

Зробити улюблені меблі «під себе», щоб було зручно розкладати всі речі, а не купувати меблі зі стандартним наповненням, – ось, що по-справжньому задовільнить всі Ваші потреби!

Ми підібрали для Вас кращі аксесуари для наповнення шаф-купе, аби вони прослужили Вам не один рік!

Ми маємо в асортименті різні моделі доповнень до шафи, які підійдуть по ціні для кожного. Ми займаємося продажом фурнітури, яка здатна забезпечити практично однаковий рівень функціональності. Різниця в ціні виходить, в основному, через розбіжності у зовнішньому вигляді. Для задоволення своїх естетичних потреб, Ви можете купувати різні за ціною  аксесуари для шаф- купе, не хвилюючись, що це вплине на якість!

Звичайно, механізми, котрі можуть виконувати додаткові опції, коштуватимуть дещо дорожче. 

Найбільш популярним додатком для шаф-купе є полки для взуття

Вони бувають:

  • Стаціонарні
  • Відкидні
  • Висувні
  • Одинарні
  • Подвійні

Полки для взуття використовуються,  в основному для зберігання у шафах- купе сезонного взуття.  Також полки для взуття стануть прекрасним доповненням для комодів, окремих тумб для коридору, гардеробних кімнат. 

Не менш вдалим доповненням для Вашої шафи стануть висувні вішалки, та меблеві ліфти.

Такі елементи допоможуть Вам зручно розміщувати на них пояски, ювелірні прикраси, брюки, спідниці, галстуки та інше.

Такими механізмами можна доповнювати кутові шафи-купе, оскільки з ними можна раціонально використовувати важкодоступні зони.

Висувні корзини – обов’язковий елемент для шафи-купе!

Ці моделі прийдуться до душі кожному. Різні варіації розмірів та конструкцій дозволить вмонтовувати їх у будь-які моделі шаф. Також завдяки цьому, Ви зможете зберігати в них речі різного виду та об’єму.

Всі ці складові дозволять Вам зробити Вашу шафу-купе надзвичайно комфортного та раціональною. Завдяки таким аксесуарам, Ви з користю зможете використати вільний простір!

Ми пропонуємо Вам лише надійні та якісні аксесуари для шаф-купе і не тільки!

Обираючи наш інтернет-магазин, Ви автоматично надаєте перевагу кращим!Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)